NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!

Kolik má skutečně najeto?

Všichni to známe, v inzerátu uvedeno, že jezdilo jen v neděli do kostela, ale ve skutečnosti již mohlo 5x objet zeměkouli. Ověřte si před koupí stav kilometrů!
Pouhým okem
Při prohlídce vozu hledejte známky opotřebení interiéru. Například věnec volantu, který je výrazně ohmataný nebo obroušený, naznačuje nájezd přes 150-200 000 km. Stejně tak hlava řadící páky a její manžeta již při 200 000 km ztrácí na kráse, čísla se setřou, manžeta popraská. Dalším místem, které bude naznačovat nájezd blížící se 200 000 km jsou pedály, respektivě jejich gumové plochy. Ledacos také naznačí sedadlo řidiče, které musí být opotřebovanější, než sedadlo spolujezdce, opačný případ naznačuje jeho výměnu.
Ověřujte již na inzerátu
Na inzerátech na NajdiKaru.cz máte několik možností, jak ověřit skutečný stav kilometrů. Hledáme pro Vás všemožné informace o stavu nájezdu v čase a to Vám poté zobrazíme v přehledné tabulce. Můžete si tak snadno zkontrolovat, jestli inzerovaný stav kilometrů odpovídá skutečnosti.
Chcete ještě více informací
Pokud byste chtěli znát více podrobností, máte možnost si přes náš portál koupit certifikát od společnosti Cebia se slevou 100 Kč. Tento certifikát Vám dá kompletní přehled o inzerovaném autě, včetně informací jako je historie oprav, kontrola odcizení nebo aktuální tržní ceně.