NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!

Ojeté auto od soukromníka na splátky?

Koupě ojetého auta je finančně náročný krok, který dokáže zahýbat rodinným rozpočtem. Je pochopitelné, že často budete muset využít financování . Díky partnerům NajdiKáru není problém vyřídit financování i na ojeté auto od soukromého prodejce. Podívejte se, jak je to jednoduché!
Vyberte si auto
Z velké nabídky soukromých inzerátů si vyberte auto, dle Vašich preferenci. Přímo na detailu inzerátu uvidíte orientační splátku při využití financování našim partnerem. Přes tlačítko “Spočítat splátky” se dostanete do kalkulačky splátek, kde můžete upravit parametry financování dle Vašich preferencí.
I ojeté auto si můžete koupit na splátky!
Nabídka aut
Vyplňte poptávku
Nastavte si částku, kterou můžete zaplatit předem, prodlužte nebo naopak zkraťte délku úvěru.Jakmile bude financování odpovídat Vašim představám, zadejte kontaktní údaje. Po odeslání poptávky Vás bude kontaktovat pracovník našeho finančního partnera, který s Vámi projde Vaši poptávku a zašle Vám přehlednou nabídku.
Už jen krůček k novému autu
Po odsouhlasení kalkulace Vám finanční konzultant nebo konzultantka našeho partnera přiveze úvěrovou smlouvu, ověří Vaše doklady a pomůže se sepsáním kupní smlouvy s prodejcem vozu. Smlouvu podepíšete, případně zaplatíte část kupní ceny vozidla, a rovnou odjíždíte.
Nabídka aut