Seat Leon (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
150 000 Kč

Seat Leon (2005)

270 000 km
Nafta
Manuál
Plzeň
Karoserie
Hatchback
Výkon
252 kW
Objem
1 900 ccm
Poznámka

prodam svého mazlika Kterej vždycky dostal vše co potřebuje každý den v provozu. Je to původem supercoopa. Jsem první majitel v ČR. Dovoz Německo mám ho dva roky a za ty dva roky mě nikdy nezklamal. Je upravenej graf z brzdy mám zájemcům úkazu a nebo poslu. Je tam Turbo 2566 na podtlaku Firady 120ky Vacka 272 Nerez vedení s velkým cooler Sací trubka k filtru 100mm Keramická lamela Vyfuk 70mm Downpipe je 80mm V aute je budik na tlak turba, teplotu oleje , Budik na EGT , a budik na protitlak Udělaná komplet nová hlava, repas prevodovky, nové rozvody atd .. auto funguje jak má je tam TA podvozek , kola r18 , a budu dělat teď novou STK více info na telefonu O ceně se mužem pobavit na místě .

Prodávající
Daniel d.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!