BMW Řada 6 (1986) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
200 000 Kč

BMW Řada 6 (1986)

195 000 km
Benzin
Manuál
Sokolov
Karoserie
Sedan
Objem
2 800 ccm
Poznámka

Prodám BMW 628CSi e24 manuál, ‘86, 195tis km, el. okna, man. šíbr, samosvor, mtech odtrhovka, servo, abs, check, stěrače a ostřiky světel, čistý nezničený interiér, bílé značky, eko zaplaceno, platná tk, plně pojízdné. Nové sériové tlumiče KYB, plus sport pružiny AP, všechna ramena a tyčky stabíků, nové desky ATE. Místy koroze, spodek zdravý, popraskaný lak na střeše a kapotě, plus dalších několik much 33 let starého veterána. Prodej možno na různých kolech: na výběr jsou 18” styling 32, 8 a 9J, nebo origo TRX, nebo dobové 16” fondmetal v predrenovačnim stavu, nebo 15” styling 5, vše na dohodě. Výměna možná pouze za M5 e39 s mým doplatkem.

Prodávající
Marian M.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!