BMW Řada 5 (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
138 000 Kč

BMW Řada 5 (2005)

260 000 km
Nafta
Automat
Olomouc
Karoserie
Kombi
Výkon
160 kW
Poznámka

BMW 530D - Zdravím, prodám BMW celkem ve slušném stavu. Po výměně turba po repasu. Na turbo najeto 100 km. Je to automat 530D s výkonem 160kw. Automat řadí krásně a plynule, neškube a nic podobného. Najeto necelých 260 000 km. Rok vyroby 2005. Pravidelně servisováno. Výbava : xenony, senzory jak ve předu tak v zadu, velká navigace s mapou Evropy. Duvod prodeje změnil jsem zaměstnaní a už ho nevyužiju neboť ted jezdím krátké vzdálenosti. Při rychlém jednání by se dalo pohnout s cenou. Tel. 605047088

Prodávající
Ondřej V.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!