Volkswagen Golf (1998) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
32 000 Kč

Volkswagen Golf (1998)

220 714 km
Benzin
Manuál
Karlovy Vary
Karoserie
Kabriolet
Výkon
74 kW
Objem
1 600 ccm
Poznámka

Prodám Volkswagen Golf 3/4 cabriolet 1.6 74 kW 220714km najeto Rok výroby 1998 Eko zaplaceno Původem z Německa,2 majitelé ročníky okolo 55 V ČR jeden majitel Nová elektrická střecha,rozdělovač,kabely,cívka,olej,filtry Rez na klasických místech.Chce to vyvážit kola,mohu zařídit při prodeji.Jinak vše funguje tak jak má. Rádio Pioneer USB MP3,subwoofer v kufru,ve dveřích jsou vyměněny reproduktory za lepší. Modrý interiér 2x airbag,centrál,2 klíče Mohu přidat barvu na nastříkání celého vozu Dohoda na místě

Prodávající
bh g.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!