BMW Řada 3 (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
119 000 Kč

BMW Řada 3 (2006)

246 000 km
Nafta
Manuál
Hradec Králové
Karoserie
Sedan
Výkon
145 kW
Objem
2 500 ccm
Poznámka

Bmw 325d 145kw , e90 r.v 2006, do provozu 2007. 246xxx km Auto denně v provozu, vlastním ho již čtvrtým rokem a vždy dostalo to, co potřebovalo. Spoustu jsem již vyměnil a olej měněn vždy po cca 10 tisicich. Aktuálně po servise - nové tlumiče, dorazy a stabilizační tyce. Minuly rok komplet brzdy vzadu a tlumiče. Technická do 04/2020. Nějaké mouchy se najdou, například chvilku po nastartování problikne kontrolka Dpf a pak hned zhasne, ale dpf jsem vyměnil, takže to zřejmě bude nějaké čidlo. Už to dále nechci řešit, každopádně to ničemu na jízdních vlastnostech nevadí, normálně se s autem jezdí. Jinak je to velmi zachovalé auto, které ještě několik let poslouží. Má krásný zvuk a tah motoru! Prodavam ho jen z důvodu nevyužití, máme doma nový vůz. Více info po telefonu. Při rozumném a rychlém jednání, jsem ochoten něco slevit!

Prodávající
BMW B.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!