Alfa Romeo 156 (2001) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
30 000 Kč

Alfa Romeo 156 (2001)

317 000 km
Nafta
Manuál
Semily
Karoserie
Kombi
Výkon
103 kW
Objem
2 400 ccm
Poznámka

Prodám Alfu Romeo 156 SW 2,4 JTD 103 kW,rok 2001,najeto 317 XXX km,STK do 6/2020. Alfa má vcelku zachovalý kožený interiér,sportpacket černé budíky,kožený volant a řadící páku. Alfu jsem si sám přivezl v Dubnu 2016 z Německa, repasované turbo 2256,spojka, spojkový váleček,olej v převodovce,repas alternátoru,repas startéru,komplet zadní brzdy,lanovody ruční brzdy,silenblok motoru,čidlo teploty,v létě nově plněná klimatizace,přední ložisko kola,minulý měsíc napínací kladka a klínový řemen. Nedostatky: někdy lehce píská jedna kladka,horší spodní ramena, nějaká kosmetika samozřejmě. Alfu prodávám na zimních ALU kolech R15,možno přidat černé ALU R17 s letními pneu na dojetí. Při rychlém a slušném jednání sleva.

Prodávající
Danie l.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!