Mercedes-Benz CLK (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 6 dalších fotek
70 000 Kč

Mercedes-Benz CLK (2002)

206 000 km
Benzin
Manuál
Brno
Karoserie
Kupé
Výkon
120 kW
První majitel
Ne
Odpočet DPH
Ne
Poznámka

Dobrý den, nabízím na prodej svoje CLK 200 125kw. Auto velice zachovalé. Bez nutných investic,tento rok děláno spoustu věcí. Po velkém servise... Nový kompletně celý podvozek,nové řemeny ke kompresoru, nové svíčky, výměna brzd, atd. Výbava: elektrické sedadla, digitální klimatizace, tempomat,omezovač rychlosti,reproduktory gladen, vytlumený interier. Tento rok dělána také nová technická. K autu dám obě sady kol jak letní (Vossen), tak zimní (plecháče), přidám znak MB.

Prodávající
Tomáš S.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Před koupí si ověř skutečné kilometry!
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!