BMW Řada 3 (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
90 000 Kč

BMW Řada 3 (2002)

334 000 km
Nafta
Manuál
Rokycany
Karoserie
Kombi
Výkon
135 kW
Objem
3 000 ccm
Poznámka

Rok výroby: 2002 Barva: Stahlgrau šedá Počet najetých kilometrů 334 000 km Platnost STK: 10/2020 Auto má originál Mpaket podvozku + interiér.(motor bez rizikových klapek), facelift, třetí majitel, spotřeba cca 6,5l/100 km, letní pneu 80%, Provedený servis: výměna turba, všech vstřiků, všech žhaviček, olej. separátoru, termostatu, podávacího čerpadla, 2x tlumiče zadní vč. uložení, 2x pružiny zadní, 2x ramena přední, 4x kotouče + desky, nové kryty světel, nová baterie 100Ah, repas ruční brzdy, nové čelní sklo, disky bez jediného škrábance. Pravidelně olej + filtry po 15tis. km. Výměna airbagů v BMW v rámci svolávací akce. Vady: typické e46 drobná koroze PZ lemu nechával jsem na větší servis, auto nic jiného nepotřebuje Kosmetické vady odpovídající stáří. Celkově dobrý, nevylítaný stav, nepotrhaná sedačka, jede skvěle, já a předchozí majitel fandové značky. AAA a Esa nevolat!!!

Prodávající
Horáče k.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!