Mercedes-Benz Třídy A (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
29 000 Kč

Mercedes-Benz Třídy A (2002)

185 000 km
Benzin
Manuál
Strakonice
Karoserie
Hatchback
Poznámka

Dobrý den, prodám Mercedes-Benz A160 r.v.2002 STK 3/2020, bez problému projde znovu, bez jakékoli investice. Najeto: 185 000km vin: WDB1680331J787953 Eko placeno centrální zamykání,el. zrcátka, el. okna, klimatizace. Měněn olej, filtry, přední tlumiče, startér, alternátor, auto kompletně vyvařené, stříkané podběhy, práhy, vystříkávané dutiny. Auto bylo dělané pro mamku, bohužel nevyhovuje. Na autě zimní pneu, jednu zimu jeté. K tomu přidám originál ALU Mercedes na letních pneu. Při rozumném jednání se na ceně domluvíme. BAZARY NEVOLAT! Děkuji.

Prodávající
Stáňa S.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!