BMW Řada 3 (1995) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
32 000 Kč

BMW Řada 3 (1995)

240 000 km
Benzin
Manuál
Karviná
Karoserie
Kombi
Výkon
85 kW
Objem
1 800 ccm
Poznámka

Prodám toura origo mpaket je to 1.8i 85kw najeto 240tkm El okna El sibr sportsize interiér a dodelane 2din rádio kotoučové brzdy i v zadu je to před fl. Rok 95. STK 5/2020 Bostongrun má taky svoje mouchy udělaný výfuk decentní zvuk žádná roura tříska stabilizační tyč přední a nějaká ta koroze hlavně 5vrata a malé bublinky na lemu. Kosmetické vady za těch 24let taky má. O ceně se dá bavit na místě a dotazy zodpovíme na tel. Cena s 2din radiem 36k

Prodávající
Dominik d.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!