Fiat Croma (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
40 000 Kč

Fiat Croma (2006)

178 000 km
Nafta
Automat
Nymburk
Karoserie
Kombi
Poznámka

Prodám našeho Fiata,nemáme již pro něj využití a stojí zbytečně na dvoře,dost věcí je tam vyměněno. PŘI 159000 velký servis výměna oleje v motoru i v převodovce,repase turba i kompresoru klimatizace,nová náplň klimatizace při 178000,nový přední nárazník,nové horní úložiště,nové brzdové destičky a kotouče,tlumiče pérování,hlava příčného táhla,ložisko kola.,kosmetické vady viz.foto,dobrý vyměnit pravá poloosa při jízdě se občas klepe volant,klika pravá u spolujezdce potřeba opravit,posilovač na volantu jde ztuha,nejspíš následkem nepoužívání,6 x airbag,panoramatická střecha,tempomat,CD,CD měnič,rádio,r.v.2006,zimní kola komplet alu.

Prodávající
Jiří j.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!