Ostatní Ostatní (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
155 000 Kč

Ostatní Ostatní (2004)

155 000 km
LPG/CNG
Automat
Opava
Karoserie
SUV
Výkon
224 kW
Objem
5 400 ccm
Poznámka

Prodám Lincoln Navigator 5,4 l benzín, V 8, 224 kw + zánovní plyn. Vůz byl zakoupen v roce 2004 jako nový v ČR, Mercedes Moravia Ostrava - Evropská verze, vše je zaspáno v technickém průkaze. Stav tachometru poctivých 155 000 km (doložitelné servisní knížkou i firemní knihou jízd). Většinu km servisováno v Mercedes Moravia Ostrava. Technicky je auto ve výborném stavu. Spotřeba cca 18 - 20 l LPG/100 km. Vybavení: automat, klimatizace, pohon 4 x 4, kožená sedadla, xenony, vzduchový podvozek, vyhřívaná i chlazená sedadla, v TP 7 míst, DVD přehrávač atd. Vůz má drobné kosmetické vady, proto zajímavá cena. Bez DPH 155 000 Kč.

Prodávající
Roomste r.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!