Volkswagen Golf (2000) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
35 000 Kč

Volkswagen Golf (2000)

280 000 km
Nafta
Manuál
Česká Lípa
Karoserie
Hatchback
Výkon
85 kW
Poznámka

Golf iv tdi 85kw 6q stk stará půl roku eko placený přepis jasny najeto 280xxx dělané rozvody, filtry ,olej ,přední brzdy ,nový chladič, nové okno Výbava: manuální okna ,klimatizace ,ASR,,ABS polohovací sedadla a volant vzadu loketka ,sedačky recaro jen potřeba vyčistit k autu dám hudbu bassak o výkonu 800w ,ponechán radio Závady (pro dementy to vypišu do detailu ad si ušetříte cestu a mě čas) kosmetické vady popraskany, poškrabany lak ,pomačkana kapota otevřela se mi při jízdě nese nasledky tak též oba blatniky, chybí mi v předu znak,gumy tak ba sezónu dodám klidně plechy, je slyšet levý kyneták .. doufám že to je vše..jinak je to v celku slušne auto které je denně v provozu za 5l nafty bez problémů :) sleva možná na místě ne nějaký nesmysly po tel

Prodávající
R ..
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!