BMW Řada 5 (2001) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
75 000 Kč

BMW Řada 5 (2001)

196 400 km
Benzin
Automat
Kroměříž
Karoserie
Sedan
Výkon
125 kW
Objem
2 200 ccm
Poznámka

Dobrý den, prodám své bmw e39 ozn. 520i o objemu 2,2l a výkonu 125kw, je to řadový šestiválec, nesmrtelné motory při správné péči, které tohle auto mělo nadstandardní. Mám ho v automatické převodovce, která je bez problémů, před 25tis. měněný olej včetně hydroměniče a přetěsnění. Dále ze servisu udělané komplet brzdy, přední ramena vč. okolí. Nový alternátor, trubky a hadice na přívod vody do motoru. Tonovaná skla vzadu s atestem. Laděný výfuk s atestem v hodnotě 5tis. Kč, autorádio dobové 2din v hodnotě 10tis. Kč..auto dostalo opravdu to, co potřebovalo, nešetřil jsem na něm. Prodávám ho z důvodu koupi nafťáku, jezdím dlouhé trasy s nájezdem 60-80tis. ročně, benzin pro mě nemá smysl. Z výbavy má auto tempomat. Spotřebou jsem se dostal na dálku okolo 6,8-7,5l při rychlosti 120km/h jinak průměrná okolo 8,5-9 l/100. Pro více informací se na mne obraťte telefonicky, nebo mailem tel.: 725 947 423 mail.: mirek.seki@seznam.cz

Prodávající
Miroslav S.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!