Subaru Impreza (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
230 000 Kč

Subaru Impreza (2004)

160 000 km
Benzin
Manuál
Kladno
Karoserie
Sedan
Objem
2 000 ccm
Poznámka

Prodám Subaru impreza 2.0 WRX r.v. 2004 , najeto 16x xxx, má Evropský VIN takže žádná převařenka z dovozu, čerstvá STK, turbo z STI (spolehlivější než sériový wrx turbo), vstřiky STI, downpipe s celým sportovním vyfukem(krásný zvuk), v minulosti repasovan a přetěsněn motor a převodovka- spotřeba oleje minimální, vyměněn zadní diferenciál , před rokem výměna spojky, vyměněny všechny náplně včetně diferenciálů a převodovky, interiér je velmi zachován, ošetřena všechna koroze na karoserii, podvozek ošetřen ochranym voskem proti korozi, zkrátka bylo o auto vždy pečováno s láskou a dáváno vždy vše co potřebuje. Na autě doplňky STI ( litá kola R17, original křídlo z STI, krytky mlhovek, tlumiče, budiky z STI), k autu nechávám 2x sadu gum + náhradní díly co k autu nechávám.

Prodávající
Stanislav s.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!