Audi A3 (1998) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 8 dalších fotek
10 000 Kč

Audi A3 (1998)

276 596 km
Nafta
Manuál
Trutnov
Karoserie
Hatchback
Ekologická daň
Nezaplacena
Poznámka

Prodám Audi A3, r.v. 1998, 1,9TDI. Najeto 276596. STK do 1/2020. Stav auta odpovídá svému stáří, koroze předních a zadních dveří, spodku auta. Nefunkční ABS, svítí signalizace opotřebení brzdových destiček, během jízdy se víc kouří z výfuku, ze spodku auta tlumený zvuk ( čepy?), nefunkční palivoměr, zámek pouze u řidiče. K autu jsou 4x zimní pneu Vraník na plechových diskách a 4x letní pneu Matador na original kolech Audi. Auto po nekuřákovi, nízká spotřeba 5l na 100km. Po opravě výše uvedených závad, najezdí spolehlivě ještě spoustu kilometrů.

Prodávající
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Před koupí si ověř skutečné kilometry!
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!