BMW Řada 3 (1996) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
139 000 Kč

BMW Řada 3 (1996)

281 658 km
Benzin
Manuál
Praha
Karoserie
Sedan
Objem
2 800 ccm
Poznámka

chtěl bych prodat moje BMW 328i sedan 12/95. Nová technická. Auto mám cca 6 let a dlouho se postupně všechno renovovalo. Komplet vyvařené a nový lak z venku. Kompletní M paket včetně originálních M3 zrcátek. Úplně nové originál M lišty na dveřích + blatnících. Nové zadní světla s čirými blinkry + blinkry v blatnících. Vyměněny skoro všechny možné díly, mám vše zdokumentováno v mojí galerii. Přední brzdy E46 325mm, zadní náprava komplet z M3 E36 včetně brzd 312mm, stabilizátoru i M3 samosvorného diferenciálu a poloos (S50B30). Sportovní podvozek - 40 až 80 mm, přední horní uložení z M3, uložení p. ramen M3. Nové spojovačky + čepy řízení. Na zadní nápravě vyměněny všechny silenbloky, včetně nápravnice a diferenciálu. Teď čerstvě vyměněny kapaliny. Nové svíčky. Nové čidlo klikové hřídele. Úplně nové zimní pneu. Kola jsou odřená na jedné straně. Najeto asi 282t km. Servisní knížka. Cena k jednání 139000 Kč. Pro více informací pište. Jen vážní zájemci. Na prodej nespěchám. Má ještě nějaké neduhy na kráse v interiéru, ale motor a podvozek 100% stav. 6.9. Kompletní vytepování a vyčištění interiéru. 13.9. Profi Rozleštění laku a navoskováno karnaubským voskem. EKO zaplaceno. Auto mám v Praze.

Prodávající
Petr P.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!