BMW Řada 5 (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 1 další fotka
139 000 Kč

BMW Řada 5 (2006)

254 000 km
Nafta
Manuál
Sokolov
Karoserie
Kombi
Výkon
110 kW
Poznámka

BMW 520D E61 110kw motor M47 do provozu: 11/2006 STK: 9/2019 stav tacho: cca 254 tis.(auto je v provozu) Výbava: Manuální převodovka,kožené sedačky,ALU kola 18 se zimními pneu Continental (cca 6 mm),man.klima,park.senzory,atd... Pěkný stav,bez koroze. Při 251 tis. km výměna oleje + všechny filtry(olejový,palivový,kabinový...),fakturu přiložím. O ceně jsem ochoten jednat u auta,ne po telefonu. Prodávám,protože mám 2 auta a na prodej nespěchám. Bazary prosím nevolat.

Prodávající
J j.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!