Škoda Octavia (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
77 000 Kč

Škoda Octavia (2004)

235 000 km
Nafta
Manuál
Tábor
Karoserie
Kombi
Výkon
66 kW
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Prodám octavii 1.9TDI 66KW rok 2004 najeto 235000km. Manuální klimatizace, dvojté dno kufru, nastavitelné přední sedačky, přední okna v elektrice, tonovaná zadní okna. Měsíc stará technická, ve 225000km meněny rozvody i s vodní pumpou, zdvihátka ventilu, tlumič vibrací, termostat, řemen, ve 234000km vyměněn olej a filtr. Přítelkyně je těhotná tak nám stačí 1 auto z toho důvodu prodávám.

Prodávající
Octavi e.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!