Volkswagen Sharan (2001) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
75 000 Kč

Volkswagen Sharan (2001)

296 000 km
Nafta
Manuál
Benešov
Karoserie
MPV
Výkon
85 kW
Poznámka

Prodám, vyměním Sharana r.v. 2001 najeto 295xxx, 85kw 6stup.prevodovka. Nic neboucha,jede hezky je k tomu jen 1x klic uděláno: přední stabilizátory,nová váha vzduchu,řemen s napínací kladkou,vnitřek turba, vyčištěná olejová vana se sacím kosem,dělaný rozvody před 10000km, těsnění pod víkem ventilů,sada letních i zimních gum k vozu.Vybava:okna v elektrice,tempomat, vyhřívané přední sedačky,2xvestavena dětská sedačka a 7 sedadel ve vozu.Klima nefunkční. Renovace plechových disků-opiskovani+nástřik na černo

Prodávající
Ondřej s.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!