Mercedes-Benz 124 (1992) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
130 000 Kč

Mercedes-Benz 124 (1992)

230 000 km
Benzin
Automat
České Budějovice
Karoserie
Kupé
Poznámka

Mercedes w124 coupe ,230 CE.- Prodám Mercedes-Benz 230CE. r.v.1992, najeto 230 000km. Nová STK, ekodaň zaplacena. El. okna, el. zrcátko, podavače pásů. Vozidlo v pěkném stavu bez koroze, vše plně funkční. Nové přední kotouče, destičky, zadní cca 80%, nová brzdová kapalina, Po výměně filtrů oleje a svíček, dělaná přední náprava, vyměněno těsnění sací a výfukové nová lambda sonda. Vyvoskovaný podvozek.

Prodávající
MB m.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!