Volkswagen Fox (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 1 další fotka
36 900 Kč

Volkswagen Fox (2005)

139 000 km
Benzin
Manuál
Praha
Karoserie
Hatchback
Výkon
40 kW
Objem
1 200 ccm
Poznámka

Dobrý deň, predávam Volkswagen Fox, auto vskutku ako líška. Má svoje kozmetické vady, ako každé staršie auto, preto samozrejme aj cena ktorá je podľa mňa viac než adekvátna. Prešiel totiž servisom v hodnote 45 000 kč. Tým je myslený kompletný repas motoru, nový alternátor, kompletná oprava prednej nápravy, nový olejový filter, nový vzduchový filter, sviečky, rozvodový remeň, urobená geometria, nové brzdové kotúče, nová lambdasonda, nové radenie, nové reproduktory, nové rádio, nový akumulátor. V aute sú urobené látkové poťahy v hodnote 5 000 kč, ktoré nechám zdarma. Výmena oleja ho čaká až za cca 9000 km. Urobená STK pred cca 5 mesiacmi. Elektrické okno vodiča. Možná zľava pri rýchlom jednaní.

Prodávající
Maro s.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!