Renault Mégane (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
40 000 Kč

Renault Mégane (2006)

90 000 km
Nafta
Manuál
Praha
Karoserie
Kombi
Výkon
96 kW
Objem
1 870 ccm
Ekologická daň
Zaplacena
Poznámka

Prodávám Renault Megane II Grandtour Dynamique - Motorový pohon 1,9 ltr. - 96 kW dCi DIESEL FAP Vybavení - Osobní airbag, Boční ovladač airbagu, Vnější zrcadlový electr. Nastavitelný a ohřízatelný, Barva vnějšího zrcadlového vozu, Palubní počítače, Balíček Confort, Tachograf, Balíček Fairway, Převodovka 6-rychlost, Zadní okno lze zahřívat, Tělo: 5 dveří, Systém airbagů na boku, Bederní podpěza přední levý, Okraje LM, Prostřední opěrka na zadní straně, Motorový pohon 1,9 ltr. - 96 kW dCi DIESEL FAP, airbag předního a levého předního sedadla, potah sedadla/čalounění: Textilie, barva nárazníku, rukojeti dvířek mimo chromované sklo, tónovaná skla. Auto dovezené z Německa.

Prodávající
Dominik Grossmann
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!