Ford Focus (2003) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
20 000 Kč

Ford Focus (2003)

215 000 km
Nafta
Manuál
Trutnov
Karoserie
Hatchback
Výkon
66 kW
Objem
1 800 ccm
Poznámka

Prodáme náš Ford Focus, rv. 7/2003 1.8 TDCi 66kW. Nová STK do 5/2021 Za tu dobu co ho máme jsme do něj investovali přes 70tis na opravách, takže nyní ve stavu sednout a jezdit. Najeto 215tis Přítelkyně je třetí majitelkou. Místy koroze. Prodáváme na letních 17 alu Wolf a se zimními koly (Vraník). Bez letnich alu za 21tis. Je to naše druhé auto, takže se s ním jezdí minimálně a důvod prodeje, chceme 2. kombi. Cena k jednání 25tis. K vidění ve Vrchlabí Při rychlém a solidním jednání menší sleva

Prodávající
Michal M.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!