Mercedes-Benz Třídy E (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 1 další fotka
159 000 Kč

Mercedes-Benz Třídy E (2006)

257 000 km
Nafta
Automat
Liberec
Karoserie
Sedan
Výkon
125 kW
Poznámka

Dobrý den,Prodam Mercedes benz trida E,model w211,220cdi,Najeto 257 xxxKM,DOVOZ NEMECKO,senzor dešte,automaticke svicení,led osvetleni interieru vozu,interier v krasném stavu,cd changer 6cd,elektricke sedačky,vše originál,auto v dobrém stavu,2xklíč,o auto vždy pečováno a dostalo vždy co potrebovalo...nešetřilo se.Bez problémového,nikde žadna koroze.folie na okna,LETNY A ZIMNI KOLA Bazary překupnici nevolat,Neměním !!!

Prodávající
Negru n.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Před koupí si ověř skutečné kilometry!
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!