Toyota Celica (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
72 000 Kč

Toyota Celica (2002)

290 000 km
Benzin
Manuál
Bruntál
Karoserie
Kupé
Výkon
105 kW
Objem
1 800 ccm
Poznámka

Prodám: Toyota Celica 7g 1.8 VVTi 105kw rok 2002 najeto 290tis. Auto je udržované a garážované až na lehkou kosmetiku v dobrém stavu. vždy dostalo co potřebovalo a ještě něco navíc. Investice za poslední dobu: -Nová baterie -1,5 roku zpět přední brzdy -Měsíc zpět kompletní zadní brzdy včetně paken na ruční brzdu a zánovních třmenu. -Nová spojka -Tyčky stabilizátoru(zesílené) -Horní uložení zadních tlumičů -Lambda sonda -Kompletně všechny kapaliny vč. převodového oleje a brzdové kapaliny. -Před rokem nový chladič -Svíčky, filtry i včetně palivového který je v nádrži -Přetěsněný a vyčištěný celý vršek motoru (víko, výfuk, saní) od většiny mám ještě faktury. úpravy: -Nerezový výfuk Japspeed + svody a omotané termopaskou -Sportovní pružiny Apex -2DIN rádio s parkovací kamerou -Zadní světla z faceliftu -Výtlumené dveře + kufr -Přední světla - černé vnitřky + kroužky -Rozpěra mezi předními tlumiči -Fólie na oknech s atestem -Lehké kola 17" OZ CronoHT + nové semi-slicky Federal 595RS-R najeto asi 1000km -mám všechny potřebné díly pro uvedení auta do sériového stavu (výfuk, pružiny atd..) přidám k autu Vady: nefunkční klimatizace z důvodu děravého chladiče, lehká kosmetika. Cena není pevná. Případně vyměním za něco zajímavého.

Prodávající
Jirka j.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!