BMW Řada 5 (2003) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
169 000 Kč

BMW Řada 5 (2003)

251 000 km
Benzin
Automat
Rychnov nad Kněžnou
Karoserie
Sedan
Výkon
245 kW
Poznámka

Dobrý den Prodám svoji víkendovku. Bohužel si ji už nemohu dovolit z důvodu hypotéky a věcí spojené s tím okolo. Potřeboval bycho ho rychle prodat. Auto mám 2 roky. Něco málo se na něm udělalo (standard oleje, filtry, svíčky, přední náprava, baterie,doběhové čerpadlo a nějaké drobnosti) Auto má najeto 251 *** km Je vyrobené v roce 11/2003 Automatická převodovka řadí tak nějak normálně k počtu km Klimatizace chladí v pohodě Multifunkční, elektricky stavitelný, vyhřívaný volant - výborná věc Elektrické sedačky vyhřívané + chlazené s pamětí Ztmívací vnitřní zrcátko Malá navigace, přehrává MP3, dodělávaný AUX K auto mám servisku od původního majitele. Nedostatky, nemám co skrývat : rosí se pravé přední obočí na světle, pouze ten vršek. Levý přední blatník lehká deformace, ale nic hrozného, jen je problém, že je to hliník a klempíři to nechtějí dělat. Letos v létě byla hlášená škodová událost na pravou zadní postranici, hlášeno a opraveno přes pojišťovnu, hasiči mi to lehce odřeli, fotky zašlu na požádání. Začíná být lehce načnutý hydroměnič, na volnoběh kolísaji otáčky o cca 30-40 otáček, ale není to nic hrozného, byl jsem s tím v Praze u bimmerguru a tam mi řekli že v tomhle stavu to v pohodě odřadí 60 000km. Já bych to nechal udělat, ale jak jsem psal v úvodu, nedostávají se mi na to finance. Přikládám ceník od kapsu http://www.hydromenice.cz/cze/cenik-oprav-hydrodynamickych-menicu.php Když by se šlo do kopletky tak to je cca 10K Kdyby byly nějaké dotazy, rád zodpovím po mailu, nebo sms. Nezaručuji zvednutí telefonu, v práci ho při sobě nenosím. Cena není úplně pevná a rozumné dohodě se nebráním. Kdyby někdo chtěl více fotek, stačí napsat na mail Bazary nevolat, ani nepsat, děkuji

Prodávající
Jiří j.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!