BMW Řada 3 (1999) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
72 000 Kč

BMW Řada 3 (1999)

280 000 km
Benzin
Manuál
Písek
Karoserie
Kupé
Poznámka

Dobrý den prodam nebo vyměnim bmw e46 kupé 323ci double vanos, pěkný stav malinká kosmetika ale jinak opravdu pěkné auto 4,5 roku po celolaku, udělaná disaklapka a vanosy sada repas atd vše v autě spoustu dalšího nebere olej ani vodu jsou v háji nějaké hadice nebo netesnosti pod autem po týdnu louzicky ,a 1,2,3 synchron v převodovce v háji buď se musí převodovka rozebrat a prehodit synchrony a nebo koupit bazarovou převodovku za 4tis . stk do 2021 ,žádný tuning zásahy krom rozpěr a světel nejsou . Auto je snížené kola 18/8-9j širé dvourozměrné se servisní knihou do 190tis 2majitel najeto 280t ale na vozidle to není znát . M paketu par věci . , bezová kůže , šíbr krom multifunkcniho volantu a tempomatu má vše nějaké chyby jsou zohledněno v ceně více info rad zodpovím originální listy kliky světla atd vše k autu Přidám nové kotouče a zbylé díly co jsem psal a co je k autu eko zaplaceno. Malé dohodě se nebráním

Prodávající
Erik e.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!