Audi A6 allroad (2003) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
79 000 Kč

Audi A6 allroad (2003)

285 000 km
Nafta
Automat
Bruntál
Karoserie
Kombi
Poznámka

Prodám audi A6 allroad. Automobil je z roku 2003 má najeto 285 000km. Kód motoru BAU. Automaticka převodovka tiptronic. Vzduchový podvozek v pořádku. Auto je na 17''kolech originál audi a je obuté na zimních pneumatikách jezdenych pul sezóny. K vozu jsou také letní pneumatiky jezděny rovněž půl sezóny. Byly vyměněny přední brzdové kotouče a destičky. Dále jednotka karoserie a páté dveře v audi servisu, doloží fakturou. Před koupí jsem dělal Cebii rovněž můžu doložit. Automobil je v zachovalém stavu který odpovídá roku výroby. O vůz jsem se pečlivě staral, olej měněn co 13000km rovněž vyměněn palivový filtr. Rozvody dělaný před cca 30 000km. STK do 2020 Více informací po telefonu 732933599.

Prodávající
František O.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!