Mercedes-Benz Třídy E (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
75 000 Kč

Mercedes-Benz Třídy E (2004)

293 000 km
Nafta
Manuál
Vyškov
Karoserie
Sedan
Výkon
90 kW
Objem
200 ccm
Poznámka

Mercedes Benz E200CDI 90KW Auto je letos doveženo z Rakouska. V ČR najeto asi 2000km. Stk do srpna 2021. Motor je origo bez DPF. Celkem bezporuchový s nízkou spotřebou. S lehkou nohou se dá jet i za 4.9l na dálnici. Město kolem 7l. Najeto má 293000 KM. Každý den jezdím 70km, takže ho netrápím pro rohlíky do obchodu na to máme benzíny. Já jsem na něm měnil olej, všechny filtry, přední desky, kompletně vytepován interiér a jsou tam nové zimní pneumatiky. V Rakousku byla měněna jednotka SBC (brzd), udělán komplet podvozek atd.... Pár vad na kráse má, ale to.jsou detaily. Blatníky, víko kufru a nevím co ještě je hliníkové, takže nekoroduje. Auto má kožené sedačky, multifunkční volant, tempomat s limiterem, funkční klimatizaci, automatická světla, automatické stěrače, samostmívací zrcátko. Výměně se za něco zajímavého nebráním, klidně i LPG. Při rozumném a rychlém jednání se dohodě na ceně nebráním.

Prodávající
PM P.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!