Mercedes-Benz Třídy E (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
1 300 000 Kč

Mercedes-Benz Třídy E (2002)

300 000 km
Nafta
Automat
Praha
Karoserie
Sedan
Výkon
150 kW
Poznámka

Mercedes Benz w211 e320cdi. Výbava avantgarde. Top stav. Interiér jako nový. Motor a převodovka v super kondici. Po velkém servisu za 30,000,-Kč. Jen sednout a jezdit. Zvenku kosmetické vady laku. Nová Technická kontrola. Rok výroby 2002. Motor 320cdi 150kw. Průměrná spotřeba mimo město 7-8l. Ve městě 9-10l. Tel.608 511 225. Prohlídka možná kdykoli po telefonické dohodě.

Prodávající
Flegr f.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!