Mitsubishi Eclipse (1999) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
115 000 Kč

Mitsubishi Eclipse (1999)

235 000 km
LPG/CNG
Manuál
Rokycany
Karoserie
Sedan
Poznámka

08/2018 kompletní přestavba motoru za 3500€.Před pěti lety nový lak (Není celolak).Sportovní snížený podvozek zn KAW zapsaný v TP.Sportovní výfuk Magnaflow též v TP.Částečně přečalouněný interiér (palubovka,dveře,střecha).Rádio 2DIN + zesilovač.Modře podsvícený interiér.Nová LPG soustava za 25000 montována před rokem.Auto prodám na bílích šestnáctkach ale dle TP možnost 17.Veškeré úpravy dělali specializované firmy.Žádnej Lojza v garáži.Kdo tenhle projekt dotáhne do konce bude mít hodně originální a nádherný kousek. Potřeba vyřešit:Nějaká chyba v motoru.Občas začne škubat.Třeba doladit přední brzdy a chlazení oleje.Více info po telefonu.DEFEKTY ZOHLEDNĚNY V CENĚ.Kdybych nezvedl tel tak SMS.Zavolám zpátky při rychlém jednání dohoda jistá

Prodávající
WildaPunk W.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!