Citroën C8 (2003) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
69 000 Kč

Citroën C8 (2003)

210 991 km
Nafta
Manuál
Písek
Karoserie
MPV
Výkon
94 kW
Objem
2 200 ccm
První majitel
Ne
Odpočet DPH
Ne
Poznámka

C8 2.2HDI 94kw 2003 – Nově udělány rozvody, nová ramena, komplet brzdové trubky, trubky k dohřevu, stabilizační tyčky, doplněná klima, náplně(brzdovka, olej v motoru a převodovce, chladící kapalina) nová spojka, komplet silentbloky na motoru. nové letní gumy, repasovaný starter, nová baterie, nový zadní díl výfuku, nové lanovody ruční brzdy, přetěsněna olejová vana, karoserie ok. -------------- nějakej inteligent strnul výpušťák na vaně takže je to zalepený a neteče to dá se normalně vyšroubovat ale zase se musí pak zalepit protože nejde dotahnout. občas píská ventilátor v autě a blbě stírá zadní stěrač je tam nová lišta ale asi to chce celý ramínko. Když najdu čas tak neduhy dořeším. -------------- cd přehrávač nejde nežere disky - neřešim více info tel,sms,email

Prodávající
Patrik C.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!