BMW Řada 3 (2000) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
129 000 Kč

BMW Řada 3 (2000)

248 000 km
Benzin
Manuál
Olomouc
Karoserie
Kupé
Výkon
142 kW
Objem
2 800 ccm
Poznámka

prodám 1.majitel srn já 1.čr najeto 248000km mých 5000km coupe titansilver motor M52 142KW 6valec atmosféra nejlepší motor BMW originální kola style 32 R18 225/255 Sportovní podvozek stavitelný lampy Hella vložené kroužky led angeleyes zadní křídlo origo clubsport výbava El. okna zrcadla sedačky výhřev zadní clona ABS ESP DGS nové destičky brembo měněné filtry olej drobné oděrky úměrné stáří- volejte skvělý stav dohoda možná výměna nabídněte BMW a jiné

Prodávající
smrček s.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!