Škoda Octavia (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
145 000 Kč

Škoda Octavia (2006)

240 000 km
Benzin
Manuál
Zlín
Karoserie
Kombi
Výkon
172 kW
Poznámka

Datum výroby 2006. Najeto 240tisic. Chip ze 147kw na 172kw. Zapsáno v TP. Pravidelný servis. Vyměněné rozvody při 230tisici. Nic neklepe. Vše Ok. Vyhřívané sedačky. Rádio na CD a GPS navigace. Nová sada letních a zimních pneu R18. Tankován jen 100 oktanový benzín. Olej měněn co 8tisic. Vymenen olej i v převodovce. Nové zadní desky. 1. Majitel v ČR. Nové čelní sklo vc senzoru deště ( v zimě kamínek). Volat na 724136068

Prodávající
Jakub V.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!