Nissan X-Trail (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 1 další fotka
80 000 Kč

Nissan X-Trail (2002)

230 000 km
Nafta
Manuál
Děčín
Karoserie
SUV
Výkon
84 kW
Objem
2 200 ccm
Poznámka

Nissan x-trail T30, rok 2002, 2.2 Di , 4x4, 84 kw, najeto 230 tisíc, dělané komplet brzdy a lanovody, nová olejová vana, nová středová část výfuku, rozvody najeto 60 tisíc řetězové, nová baterie, nová těhlice u řidiče s kinetickým kloubem, nová poloosa u spolujezdce, olej a kapaliny vyměněny před 2 tisíci to samé filtry, nová spojka kromě přítlačáku mám nový dám k autu, setrvák se bude měnit během dvou týdnů, zadní stěrač nefunguje mám náhradní funkční moturek dám k autu, jsou to jediné nutné investice, auto denně v provozu bez problémů, když je teplo autu při startu kolísají otáčky prvních pár vteřin to je vše. Nikdy se nestalo aby byl s tím problém. Technická do 11/2020. Kola originál R 16. Spotřeba cca 7 po městě. Auto má panorama, klimatizaci, výhřev sedaček, tažné zařízení na 2t, okna komplet v elektrice, podvozek komplet ošetřen na zimu. Kromě uvedených věci není nutná žádná další investice. Cena 80 tisíc...

Prodávající
Mil i.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!