Škoda Octavia (1999) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
27 000 Kč

Škoda Octavia (1999)

204 000 km
Benzin
Manuál
Praha
Karoserie
Sedan
Výkon
74 kW
Objem
1 600 ccm
Poznámka

r.v. 1999, najeto cca 204tis, v listopadu 2017 na autě dělány rozvody a tlumiče a naposledy měněn olej. Servis za cca 10 tisíc. Od té doby auto moc nenajezdilo. Má to tažné zařízení. Má drobnou korozi na pravém předním blatníku za zástěrkou, špatný lak na kapotě.Různě to auto je poškrábané, sedačka řidiče je přodřená. Motoricky je auto v pořádku. Kliamatizace je funkční, ale potřebuje naplnit. Zadní sedák má jiné čalounění, protože originál si někdo odnesl při vloupáání. Technická je platná do ledna 2020, ale v rámci prodeje udělám klidně novou místo pouhé evidenční kontroly. Ekologický poplatek není zaplacen. Měl by být 3 tisíce (motor by měl být Euro 2) Na autě jsou aktuálně stará zimní kola (vzorek ok, stáří 6 let),k tomu je ještě jedna sada opravených disků, na kterých jsou jenom 2 letní gumy (2 disky nazuté, 2 holé). Auto má tažné zařízení. K autu přidám originál příčníky.

Prodávající
Milan H.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!