BMW Řada 3 (1993) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
67 000 Kč

BMW Řada 3 (1993)

115 500 km
Benzin
Manuál
Brno
Karoserie
Kupé
Objem
1 800 ccm
Poznámka

prodam moc pěkné coupe rv.93,původní karoserie bez vyvařování a znamek koroze,viz foto spodku prahů,lemy spodky dveří hrany atd.perfektní,motor 4 válec 140ps 16v,ještě poctivý motor od bmw komplet přetěsněný,rozvod řetěz dvojitý,nový olej,filtr,svíčky,chladič,spojka top,interier pěkný i kufr,všechny sedaky maximálně zachovalé,alu 17 velmi slušné gumy nokian,auto momentalně bez nutnosti investice,stk 6/2021,tacho 115 500km,odhaduji ale tak o 60000km víc,cena víc než příznivá,původní 3 klíče,origo m3 doplnky

Prodávající
pet a.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!