Ford Focus (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
210 000 Kč

Ford Focus (2006)

206 000 km
Benzin
Manuál
Plzeň
Karoserie
Hatchback
Poznámka

Prodám krásného Focuse ST225 najet 206xxx km ve 200.000 km veskery servis ( brzdy, rozvody, termostat, vodni pumpa, loziska, poloosy ) auto je pravidelně servisovane. Jede skvěle, za doprovodu zvuku 5valcoveho Volvo motoru. Vyhrivame kožené sportovní sedačky Recaro, 2din radio, rs křídlo, rs box na ECU, open sani, decat, od downpipe komplet vyfuk, brembo desky, semislicky pneu rozumne dohodě, nebo vymene ( za vsednejsi auto, avsak ve stejne hodnote ) se nebranim

Prodávající
P J.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!