Honda Civic (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
105 000 Kč

Honda Civic (2006)

189 000 km
Nafta
Manuál
Blansko
Karoserie
Kupé
Výkon
103 kW
Objem
2 200 ccm
Poznámka

Z důvodu rozrůstající se rodiny jsem nucen prodat svého Civica. Vozidlo je kupované v ČR Honda Brno Řečkovice 2006. V roce 2013 sem jej odkoupil od sestřenice a tudíž bylo po celou dobu v rodině (2 majitelé). Má najeto 189 tis. kilometru, které zaručím v kupní smlouvě a doložím protokoly o TK. Na vozidle byla ve 170 tis. měněna spojka a rameno předního kola. Pravidelně měněn olej + filtry po 12 tis. Poslední výměna proběhla při nájezdu 186 tis. Vozidlo je v dobrém technickém stavu. Rozvody řetězovou sadou, udaná výměna dle servisu ve 250 tis.km, takže není třeba řešit (není slyšet). Motorizace bez DPF - filtru pevných částic. Spotřeba okolo 5 litru nafty. Tankováno premiové palivo verva s aditivy VIF celoročně. Sedadla kůže Alcantra (nestudí, nelepí), automatická klimatizace, centrál na DO, 6-ti kvalt, vyhřívaná zrcátka, komplet v elektrice, 3x display, digitální ukazatel rychlosti, led indikátor otáček a úsporné jízdy, nadčasové provedení vozidla. Bez známek koroze. Na vozidle doplňky Type R. Technická do 10/2020. Nyní obuty zánovní zimní pneu na 17" alu discích(6-7mm). Po dohodě mám i letní 17". Inzerát je platný do smazání. Nikde nic nemlátí. Olej nežere. Pravidelně servisované. Výborný stav. Před zimou vyměněny komplet filtry. Vyčištěna klima. Nekuřák. Zachovalý interier. Ekopoplatek se neplatí. Cena 105.000,- Kč. Rozumné dohodě se nebráním. V blízké době bude potřeba udělat akorát zadní brzdy (2-3 tis.) Jinak stačí sednout a jezdit. VIN: SHHFK37406U016493. Bazary nevolat!!! Přepis požaduji.

Prodávající
ok O.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!