Honda Integra (1998) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
300 000 Kč

Honda Integra (1998)

270 000 km
Benzin
Manuál
Pardubice
Karoserie
Kupé
Poznámka

Auto mi dělalo radost 3,5 roku, naučilo mě řídit, zažil spousta zážitků, poznal nové lidi. je na čase, aby udělala radost někomu dalšímu. Na autě nebylo nikdy šetřeno, odešel čep, udělala se celá náprava apod. Nějaké krátké info: kastle 260k km, motor nově po GO, zatím najeto 850km.Nové oem písty, ventily, vodítka, pružinky, retainery, klika, olejové čerpadlo, pumpa atd. V autě proinvestovány statisíce. Z úprav: Tegiwa karbonové sání, Tegiwa svody 4-2-1, catback Skunk2 Megapower 60mm, odlehčený originální setrvačník(5kg),PU silenty na motoru, kompletně přední náprava a řazení by Silponix Honda, Hardrace přední horni stavitelná ramena, spodní ramena, zadní stavitelná (odklon, sbíhavost), podvozek BC racing (nové oba přední tlumiče, manžety, horní uložení), kola rota spec R 16" (replika OEM jdm spec ITR, disk 6,2kg), profesionálně zrepasované všechny 4 třmeny(15k), vyjímatelná nába Nrg, OMP volant (origo), OMP 4 bodové pásy, přídavné budíky Stack teplota a tlak oleje, zadní spodní a horní rozpera HardRace(celkem na autě 6 rozpěr, z toho origo 4), zrepasovaná převodovka, karbonové synchrony, zkrácená 4,5. Kvalty na sebe hezky navazují maximálka asi 235km/h, spojka ACT karbon kevlar stage 2, gumy na dojezd advan ad08r, auto absolutně bez koroze a uděláno snad na co si vzpomenete. Ideální tracktool. Více info po telefonu nebo email. P.S. čerstvá STK

Prodávající
David H.
Kontaktní formulář
Přidat do oblíbených Odebrat z oblíbených Nabídnout cenu Sdílet Nahlásit inzerát

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!