Ford Focus (2002) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
25 000 Kč

Ford Focus (2002)

236 000 km
Benzin
Manuál
Brno
Karoserie
Hatchback
Výkon
85 kW
Objem
1 800 ccm
Poznámka

Prodám Ford Focus DAW, manuální 5 stupňová převodovka, objem 1,8, 85 kW diesel motor, vyhřívané přední i zadní sklo, elektrická okénka, vyhřívané přední sedačky, elektrická zpětná zrcátka, tuším i vyhřívaná, rádio a CD přehrávač, zamykán í zpátečky. Z estetické stránky trochu podřený a používaný viz. fotky. Z motorické stránky udržovaný a naprosto v pořádku. 85 kW už je na tak malé auto celkem slušné . Jsou mi známy 2 vady a to nefunkční elektrické okýnko vzadu v pravo. V autě vždy jezdili maximálně dva lidi, takže jsem nechal manuálně zaseknout sklo, aby nesjíždělo (vždy se po čase okénko o centimetr otevřelo). Dá se samozřejmě za pár stovek opravit. Druhá vada je, že před pár dny vypadly pojistky od stěračů a po dvojí výměně znovu. Co je špatně nevím a já už to do servisu hnát nechci. Nemám problém zajet po prvním ohledání do Vašeho servisu, kde by se na auto někdo odborně podíval a případně řekl cenu opravy.

Prodávající
Jan J.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!