Alfa Romeo 147 (2006) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
47 000 Kč

Alfa Romeo 147 (2006)

157 000 km
Benzin
Manuál
Orlová
Karoserie
Hatchback
Výkon
88 kW
Poznámka

stav velmi zachovalý, bez koroze, r.v.2006, najeto aktuální stav na tachometru 157 tis.km. Provedeno GO motoru ve 147 tis.km. v lednu 2019, nový variator, nové rozvody, nové zapal.svíčky,levé stahování oken,vše zapsáno v servisní knížce od GO, nový laděný tlumič výfuku + db killer. Provedená nová technická kontrola do 16.8.2021.Klimatizace, rádio - příprava pro subwoofer, ESP, elektrické stah.oken, posilovač řízení, ABS, litá kola, 10airbag.Drobná prasklina před.nárazníku viz foto,drobné kosmetické vady.Nutno vidět velmi pěkné,interiér velice zachovalý.V mém vlastnictví auto pravidelně a pečlivě servisované.

Prodávající
tomas b.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!