Volkswagen Passat (2005) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 4 další fotky
79 000 Kč

Volkswagen Passat (2005)

212 874 km
Nafta
Manuál
Děčín
Karoserie
Kombi
Výkon
103 kW
Objem
2 000 ccm
Poznámka

Passat b6 kombi modrá metaliza 2.0tdi 103kw Klima 2zonová Destovy senzor El okna zrcátka Pal počítač Atd.. Obuté nové zimni pneu cca2mecice Olej menen po 12tis Ježděno většinou dálnicích pracuji v německu.. Stk do 04.2020 projde bez problémů Bez nutnosti servisu sednout a jezdit.. Nedostatky: žádní sterac - někdo ho potřeboval víc než já (200kc) Sedacky by zasloužili vyčistit. Cena dohodou Na prodej nespěchám vím co prodávám.. Žádný stočený poskladaný šrot jako 99% na internetu. Možnost výměny + doplatek

Prodávající
passat P.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!