Nissan Terrano II (1998) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 2 další fotky
69 000 Kč

Nissan Terrano II (1998)

249 000 km
Nafta
Manuál
Popelín
Karoserie
SUV
Výkon
92 kW
Poznámka

Po celkové GO. Nová baterie, nové přední blatníky, nová vodní pumpa, nové klinove řemeny Nova STK,geometrie K autu je přední rám se světly (není na foto), sedm míst na sezení. 2x allweather pneumatiky, + 1x letní, všechny s diskama. 4x4 manuálně ovládané na kolech Klimatizace Vyhřívané přední sedačky Velmi zachovalé Auto. uvedeno do provozu 99 Tažné na 2,8 tun Cena 69 tis.

Prodávající
Eva Smrčkova
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!