Volkswagen Golf (1993) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
29 900 Kč

Volkswagen Golf (1993)

280 000 km
Nafta
Manuál
Jablonec nad Nisou
Karoserie
Hatchback
Výkon
55 kW
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Prodám volkswagen golf 3 1,9 TD 55kw, r.v. 93 nová STK do 05/2021 Po celkové opravě: repas hlavy motoru kompletně přetěsněný motor přetěsněná převodovka+nový olej táhla řazení+uložení rozvodová sada s vodní pumpou řemen serva řemen alt. olej motor vyměněny všechny filtry nová chlad. kap. Přední náprava: brzdové kotouče+destičky čepy ložiska tlumiče Zadní náprava: bubny+pakny ložiska uložení nápravy oprava koroze karosérie, vyvaření podlahy více po tel.: 723 015 275

Prodávající
petr p.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!