Renault Kangoo (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 3 další fotky
76 000 Kč

Renault Kangoo (2004)

170 000 km
Benzin
Manuál
Kroměříž
Karoserie
MPV
Objem
1 600 ccm
Poznámka

Rok výroby : 2004 , provoz 2005, celou dobu ježděno pouze ženou a to do stavu tachometru: 170.000 Km, auto je velice zachovalé a ve slušnem stavu, nainvestovano za poslední 2 roky 80.000 Kč , vše udělané a funkční, servisní kniha a veškerá dokumentace k vozu . Výbava: tažné zařízení, klimatizace , nezávisle topení webasto na dálkové ovládání, centrální zamykání na dálkové ovládání, dva klíče, imobilizer, posilovač řízení, elektrické okna s zrcátka, rádio s ovládání. Na volantu a mnoho dalších.....

Prodávající
Michal m.
Kontaktní formulář

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!