Volkswagen Touran (2004) NajdiKáru - soukromá inzerce ojetých aut, bez autobazaru, bez provize!
+ 5 dalších fotek
65 000 Kč

Volkswagen Touran (2004)

268 653 km
Nafta
Manuál
Nymburk
Karoserie
MPV
Objem
1 900 ccm
Poznámka

Jsem2 majitel,auto mám 6let,koupil jsem ho v německu.Přední výměna stabilizátorů,tlumiču,brz. hadiček a brz. kotoučů.Zadní výměna veškeré brzdové soustavy,brz. kotoučů a dorazů.a tlumících pér.Nová baterie letos doklad je,letní pneu sjeto na70% rafky-lech.slitina-Zimáky90%ráfky plech.Výměn mot.oleje,do paliva vždy aditiva.Každý rok měněny filtry pal.vzdu.pilový. A uto je na své stáří ve výborném stavu.Majitelé nekuřáci.Nutno vidět.Tažné zař-elet.7 kolíku.Rád předvedu.Auto je trochu vytuněný.

Prodávající
Honza h.
Kontaktní formulář
Přidat do oblíbených Odebrat z oblíbených Nabídnout cenu Sdílet Nahlásit inzerát

Doporučujeme

Certifikát vozu
Kupte si certifiát CEBIA, díky kterému budete vědět co kupujete!
399 Kč
cena 399 Kč
V reportu Cebia si především zkontrolujete historické záznamy stavu tachometru, ověříte si skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození, návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v celkem až 21 kategoriích.
Koupit
Zkontrolovat nezávislým mechanikem
Nekupujte zajíce v pytli. Na první pohled může auto vypadat jako nové, ale odborník pozná, co není v pořádku a s čím je potřeba počítat v následujících měsících.
od 1 599 Kč
od 1 599 Kč
Při koupi ojetého vozu je VELMI důležité vzít si s sebou k nákupu někoho, kdo autům rozumí. Někoho, kdo ví, kam se podívat, co zkontrolovat a kdo umí s prodejcem úspěšně vyjednávat. Nemáte někoho takového ve svém okolí? Nevadí! Domluvíme Vám prohlídku vyhlídnutého vozu v nejbližším nezávislém servisu. Stačí s vozem dojet v domluvený termín a hned budete vědět, co kupujete.
Objednat
Nechte si vyhlídnutý vůz zkontrolovat od nezávislého odborníka!
Kupní smlouva
Vytvořte si vyváženou smlouvu, která bude chránit obě strany.
ZDARMA
ZDARMA
Základem dobrého obchodu je dobrá smlouva. Sestavte si smlouvu přesně na míru.
Zabere vám to jen pár minut.
Vytvořit
Nachystejte si kupní smlouvu!